MENU
 
O nas
Aktualności
Suczki
Wystawy
O jamnikach
Porady
Sprzedaż szczeniąt
Zapowiedzi miotów
Mioty
Kontakt
Linki
Licznik
Dziś26
W miesiącu798
Wszystkie191013
Aktualności

październik 2016


MAGIC NIGHT Basta otrzymała dyplom czyli oficjalne potwierdzenie przyznania tytułu Champion Polski Weteranówmaj 2013


Wszystkie szczenięta z miotu T znalazły swoich właścicieli: TARA zamieszkała pod Toruniem, TOLA mieszka niedaleko Poznania w Tarnowie Podgórnym, TINA mieszka we Wrocławiu, TOFFI pojechał do Warszawy. Najdalej swój nowy dom znalazł TORO, bo aż na Ukrainie na dalekim Krymie.

luty 2013


12 lutego przyszło na świat pięć szczeniąt ze skojarzenia:
matka: MAGIC NIGHT Basta (Ch.PL)
ojciec: ZORAN-CZUK Hodowla Myślinów (Mł.Ch.PL, Ch.PL, Ch.RUS, Ch.RO, Ch.LT, Ch.SK, Ch.WUT, Ch.VDH, Interchampion C.I.E, Multichampion, KT-III, PT-I)
Urodziły się dwa pieski czekoladowe podpalane, dwie suczki czekoladowe podpalane i jedna suczka czarna podpalana.

listopad 2011


Wszystkie maluchy z miotu N już są w nowych domkach.
NILA zamieszkała w Warszawie, NICO w Książu Wielkopolskim, NOREK w Środzie Wielkopolskiej, NEGRO pozostał w Poznaniu, a NACHO pojechał do Gdyni.

czerwiec 2011


9 czerwca przyszło na świat pięć szczeniąt (1 suczka i 4 pieski) ze skojarzenia MAGIC NIGHT Basta i LARRY Canis Venator.

maj 2011


Kolejna miła wiadomość dotycząca sukcesów Paco. Otóż na wystawie w Antoninku 28 maja zajął on I miejsce w BIS użytków oraz BOG II. Bardzo ładnie się chłopak spisał. Gratki dla Ani!

kwiecień 2011


Miło mi poinformować, że nasz Pakuś wraz ze swoją właścicielką 2 kwietnia miał swój debiut zagraniczny na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Berlinie. Debiut okazał się całkiem udany. Paco występując w klasie pośredniej uzyskał ocenę doskonałą, lokatę I (V1) oraz wniosek na Championa Niemiec (VDH-CAC)
Gratulujemy Pakusiowi i Ani!wrzesień 2010


Z radością informuję, że PACO z Pirackiego Klanu na wystawie we Wrocławiu, która odbyła się dnia 25.09.2010 roku ukończył Championat Młodzieży, a więc jest pierwszy Ch. Mł pochodzący z mojej hodowli.
Serdeczne gratulacje dla Ani!maj 2010


PACO z Pirackiego Klanu na wystawie w Antoninku, która odbyła się dnia 29.05.2010 roku zajął 1 miejsce w BIS szczeniąt.
Gratuluję wygranej!

grudzień 2009


Wszystkie maluszki z miotu P znalazły już swoich nowych właścicieli.
PEPITA pozostała w hodowli.

pażdziernik 2009


28.09.2009 roku na świat przyszedł pierwszy miot szczeniąt w mojej hodowli. Rodzicami prześlicznej piątki maluszków są MAGIC NIGHT Basta i Nimik Corroborre Kuringai.

czerwiec 2009


Na wystawie w Lesznie, która odbyła się w dniach 23-24.05.2009 roku MAGIC NIGHT Basta uzyskała ostatni z wymaganych wniosków CWC i tym samym została Championem Polski.